Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Pawlikowice

Pawlikowice, małopolskie

  • 240 000 zł
  • 808 m²
  • 297,03 zł/m²

Zdjęcie

Dariusz Dziewońs...

Skontaktuj się

Działka budowlana Pawlikowice

Pawlikowice, małopolskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

240 000 zł

808 m²

297,03 zł/m²

Działka budowlana Pawlikowice

Zaktualizowane: 18 maja 2026

240 000 zł 808 m² 297,03 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 240 000 zł (297,03 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 808 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 39m; szerokość: 19m
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OFERTA BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 808 m² (8,08 ara), położona w miejscowości Pawlikowice, gmina Wieliczka.

Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Działka położona jest bezpośrednio przy drodze gminnej asfaltowej, co gwarantuje wygodny dojazd przez cały rok. (...)

Agent

Dariusz Dziewoński

504 237...

504 237 471

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dariusz Dziewoński

504 237...

504 237 471

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości