Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Pawlikowice - Oferty wynajmu nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

7 000 zł150 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom jednorodzinny 150 m na dużej działce - wynajem, okolice Wieliczki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia dom wolnostojący, jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajecia | 2- pokoje | ul. Wrocławska idealna oferta dla singla, pary, osób studujących A także seniora Do wynajęcia świeżo odmalowane i wyposażone mieszkanie 2- pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Promoestates przentuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie na ul Dąbska 21a! lokalizacja - ul. Dąbska 21a, grzegórzki Budynek położony jest w jednej z najlepiej rozwijających się części.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Mogilska

Oficerskie,Kraków(Pawlikowice + 15 km)

46 zł/m²500 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Nowoczesny lokal biurowy na wynajem - 500 m w doskonałej lokalizacji Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 500 m , usytuowany na II piętrze nowoczesnego biurowca,.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²127,30 m² 9 548 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 127,30 mkw w nowym budynku w dzielnicy Bieżanów- prokocim przy ulicy Henryka i Karola Czeczów. Lokalizacja: budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²150 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia Lokale Handlowo - Usługowe Kraków Południe - Lokale o różnym metrażu: 150 m, 200 m, 400 m, 600 m, 1000 m i więcej. - lokale na parterze z witrynami i na piętrach -.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł2 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Krakowie dzielnica Swoszowice, przy ulicy Kolejarzy. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27,21 m² 91,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją w świetnie skomunikowanej części Krowodrzy. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Czyżewskiego 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł17 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum Łodzi - od zaraz! Biuro Nieruchomości aprest prezentuje ofertę 1 - pokojowego mieszkania na wynajem znajdującego się przy ul. Wólczańskiej w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł39 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne Mieszkanie z Widokiem na Zieleń - Idealne Miejsce do Życia! Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie - Łódź, ul. Tyrmanda Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne.

Szczegóły ogłoszenia

86,67 zł/m²120 m² 10 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo-usługowy, 120m2 parter zlokalizowane w pobliżu ul. Lipskiej w świetnie skomunikowanej lokalizacji. Obok budynku miejsca parkingowe. Dostępny od zaraz - zapraszam na prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy

Pawlikowice,małopolskie

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Magazyn W pawlikowicach gmina Wieliczka nieruchomość: oferowana nieruchomość może służyć jako magazyn, archiwum lub obiekt usługowy lub atelier. Murowany ogrzewany obiekt o powierzchni 63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pawlikowice

Pawlikowice,małopolskie

1 500 zł94 m² 15,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w miejscowosci Pawlikowice. Dom parterowy (62m2) z garażem (32m2) na działce o powierzchni 10a. Zjazd na działkę bezpośrednio z drogi wojewódzkiej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij